25 خرداد 1400 
 r.a.d.rotator 2.2.0. You have not provided a valid license key or company, or you are trying to access the control by domain name, IP, or server name. Please, use http://localhost instead or obtain a 30-day trial key
مهمانان حاضر در سایت: 2
امروز: 365
هفته جاری: 3865
ماه جاری: 55057
تاکنون: 17585286
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان: چراغ 70 واحد معدني تعطيل در سال 99 روشن شد
 • استاندار همدان گفت: در سالي که گذشت 70 واحد معدني غيرفعال به چرخه توليد بازگشت و با جذب سرمايه گذاري هاي بخش خصوصي چند واحد جديد احداث شد.
 •  

  مهندس شاهرخي استاندار همدان اظهار داشت: بي‌ترديد بازگشت معادن راکد در افزايش اشتغال و توليد اين منطقه بسيار اثرگذار است و روند بازآفريني و تقويت معادن غيرفعال با جديت ادامه دارد.

  وي خاطرنشان کرد: رييس جمهوري درباره توسعه و بهره‌برداري معادن تاکيد فراوان دارد و اين موضوع همچنان در اولويت برنامه هاي استان قرار دارد.

  استاندار همدان با اشاره به اشتغال 2 هزار و 400 نفر در بخش معدن استان همدان افزود: طبق آمارهاي موجود پارسال 102 نفر در واحدهاي جديد معدني اين استان مشغول به کار شدند.

  او همچنين به جذب بيش از سه هزار ميليارد تومان سرمايه براي احداث واحدهاي صنعتي معدني توسط بخش خصوصي در استان اشاره کرد و گفت: اين ميزان سرمايه گذاري در سال گذشته محقق شد که بخشي از آن به ثمر نشست و مابقي طرحها در حال احداث است.

  شاهرخي تصريح کرد: در حوزه فرآوري سنگهاي معدني پروژه هاي مهمي در حال اجراست که در ايجاد ارزش افزوده و جلوگيري از خام‌فروشي مواد معدني استان همدان بسيار اثرگذار است.

  استاندار همدان گفت: از 280 معدن استان سنگهاي متنوعي استخراج مي شود که در گذشته اين مواد به صورت خام عرضه مي‌شد که زيبنده اين منطقه نبود.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1400/01/08   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 355
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.