25 خرداد 1400 
 r.a.d.rotator 2.2.0. You have not provided a valid license key or company, or you are trying to access the control by domain name, IP, or server name. Please, use http://localhost instead or obtain a 30-day trial key
مهمانان حاضر در سایت: 7
امروز: 446
هفته جاری: 3946
ماه جاری: 55138
تاکنون: 17585365
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
   آرشیو اخبار
  
انتخاب گروه       

بازديد استاندار همدان از روند اجراي محدوديت‌ها در ملاير
مهندس شاهرخي استاندار همدان شامگاه دوشنبه، از روند اجراي طرح جديد محدوديت‌هاي ستاد ملي مقابله با کرونا در ملاير بازديد کرد.
 
يک ميليارد تومان براي طرح بام نهاوند اختصاص يافت
مهندس شاهرخي استاندار همدان در سفر خود به شهرستان نهاوند يک ميليارد تومان براي تکميل طرح بام نهاوند اختصاص داد.
 
استاندار همدان: از سرمايه‌گذاران حمايت مي‌کنيم
مهندس شاهرخي استاندار همدان با تاکيد بر پشتيباني بي‌چون و چراي مسوولان از سرمايه‌گذاران گفت: طرح‌هاي خوبي توسط بخش خصوصي در سطح استان ساخته مي‌شود که به طور ويژه از آنها حمايت مي‌کنيم.
 
استاندار همدان: اجراي طرح مقابله با کرونا محله‌محور است
مهندس شاهرخي استاندار همدان در جلسه ستاد استاني مديريت کرونا که با محوريت بررسي اجراي طرح شهيد قاسم سليماني برگزار شد، گفت: طرح «شهيد قاسم سليماني» با هدف مبارزه موثر با همه گيري کرونا به صورت محله محور و با مشارکت سپاه، دانشگاه علوم پزشکي و نيروهاي مردمي بسيج در سطح استان اجرا مي شود.
 
بسيج امروز بيش از هر دوراني در سپهر ميهن نقش آفرين است
مهندس شاهرخي استاندار همدان شاهرخي با صدور پيامي به مناسبت گراميداشت هفته بسيج، گفت: نقش آفريني‌هاي بزرگ و سرنوشت‌ ساز بسيج به عنوان نهادي مبارک و مردمي، امروز بيش از هر دوراني در کارکردها و دستاوردهاي انقلاب اسلامي نقش دارد.
 
معاون استاندارهمدان: کتابداران در ترويج فرهنگ پيشگيري از کرونا نقش بسزايي دارند
مصطفي آزادبخت معاون سياسي-امنيتي و اجتماعي استانداري همدان در آيين بزرگداشت هفته کتاب، گفت: کتابداران در ترويج فرهنگ پيشگيري از کرونا نقش بسزايي دارند تا بتوانيم زنجيره اين بيماري را قطع کنيم.
 
استاندار همدان: اعمال محدوديت‌هاي کرونايي براي حفظ سلامت مردم است
مهندس شاهرخي استاندار همدان در ستاد استاني مقابله با کرونا، گفت: اجراي طرح جامع مديريت هوشمند و اعمال محدوديت‌هاي کرونايي با هدف تامين بهداشت عمومي و حفظ سلامت مردم است.
 
استاندار همدان: هشت هزار ميلياردتومان پروژه در همدان در دست‌ اجرا / تجمعات و دورهمي‌ها، عامل روند افزايشي کرونا در استان
مهندس شاهرخي استاندار همدان در شوراي برنامه‌ريزي و توسعه استان گفت: چندين طرح و پروژه بزرگ ملي با حدود 80 هزار ميليارد ريال اعتبار در سطح استان درحال اجراست.
 
شاهرخي: فرهنگ مشارکت تقويت شود / دامنه کارکرد شوراي فرهنگ عمومي بايد در جامعه تسري يابد
مهندس شاهرخي استاندار همدان شوراي فرهنگ عمومي استان گفت: با وجود هشدارها و تذکرهاي مکرر و متعدد هنوز 40 درصد مردم نسبت به بيماري کرونا بيگانه هستند و اين نشان از ضعف فرهنگي است که بايد چاره‌انديشي شود.
 
استاندار همدان: محدوديت‌هاي جديد ستاد ملي در استان اجرا مي‌شود
مهندس شاهرخي استاندار همدان در ستاد مقابله با کرونا گفت: قرار است محدوديت هاي جديدي بر اساس وضعيت هر شهرستان ابلاغ و اعمال شود که هدف از اعمال اين محدوديت ها افزايش حساسيت مردم نسبت به اين ويروس و رعايت پروتکل‌هاي بهداشتي است.
 
12345678910...
 

 
    
 
   
 


کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.